Obsługa stoiska z karpiem

KONTAKT

Lubaczów - Dodane przez lubaczow2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Obsługa stoiska z karpiem

Jobman Group z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej na stanowisku:
PRACOWNIK OBSŁUGI SPRZEDAŻY KARPIA
Lokalizacja: LUBACZÓW

OBOWIĄZKI:
Obsługa klientów i sprzedaż ryb,
Dbanie o czystość na stoisku,
Zachowanie zgodne z przepisami bhp i nadzór nad jego przestrzeganiem.

WYMAGANIA:
wysoka kultura osobista,
umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
komunikatywność i odpowiedzialność,
chęci do pracy,
dyspozycyjność (gotowość do pracy zmianowej),
aktualna książeczka sanepid.

OFERUJEMY:
elastyczny czas pracy, praca również dla osób uczących się lub studiujących,
możliwość szkolenia i przygotowania do pracy.

Prosimy o umieszczenie klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Jobman.pl

Mapa LubaczówProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Obsługa stoiska z karpiem

Polecane, ciekawe strony z Lubaczowa. Prowadzisz serwis o Lubaczowie lub zwiazany z Lubaczów - zostan partnerem dodaj swoje logo

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Lubaczow City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Lubaczowa: Jarosław ogłoszenia - Przemyśl darmowe ogłoszenia - Biłgoraj ogłoszenia bezpłatne - Leżajsk ogłoszenia - Zamość sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję