Koordynator ds. Inwentaryzacji Niemcy

KONTAKT

Lubaczów - Dodane przez agatapolskihr (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Koordynator ds. Inwentaryzacji Niemcy

Polski Holding Rekrutacyjny International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

KOORDYNATORA DS. INWENTARYZACJI NA TERENIE NIEMIEC

Zakres obowiązków:
- nadzór i koordynowanie podległego zespołu wykonującego inwentaryzacje
- sporządzanie raportów dotyczących wyników kontroli zeskanowanych towarów
- tłumaczenie rozmów, dokumentów i wskazówek zleceniodawcy

Wymagania:
- dyspozycyjność od początku stycznia do końca lutego (gotowość do odbycia 2- tygodniowego szkolenia w Niemczech)
- min. KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w zarządzaniu personelem będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- atrakcyjna stawka godzinowa w euro
- pakiet szkoleń
- darmowe zakwaterowanie i dojazdy na terenie Niemiec
- zorganizowany transport z Polski do Niemiec oraz powrót

Aplikacje prosimy przesyłać przez formularz rekrutacyjny w temacie wpisując: TEAM LEADER DS. INWENTARYZACJI
Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR International Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Mapa LubaczówProfil założony 10 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Koordynator ds. Inwentaryzacji Niemcy

Polecane, ciekawe strony z Lubaczowa. Prowadzisz serwis o Lubaczowie lub zwiazany z Lubaczów - zostan partnerem dodaj swoje logo

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Lubaczow City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Lubaczowa: Jarosław ogłoszenia - Przemyśl darmowe ogłoszenia - Biłgoraj ogłoszenia bezpłatne - Leżajsk ogłoszenia - Zamość sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję